Про перереєстрацію громадян, які перебувають на квартирному обліку

04.10.2022

Виконавчий комітет Гірської сільської ради щороку в період з 1 жовтня по 31 грудня проводить перереєстрацію громадян, які перебувають на квартирному обліку. В ході перереєстрації перевіряються їх облікові дані. Виявлені зміни вносяться в облікові справи громадян, книгу обліку осіб, які перебувають у черзі на одержання жилих приміщень.

Перереєстрація здійснюється на підставі заяв громадян, що перебувають на квартирному обліку при виконавчому комітеті Гірської сільської ради.

Громадяни знімаються з пільгової та загальної квартирної черги, якщо вони двічі не здійснили перереєстрацію.

Для перереєстрації звертайтесь до відділу ЦНАП Гірської сільської ради за адресою с.Гора, вул. Центральна, 5,  тел  0800-300-157.

Режим роботи: пн-чт 8.30-16.30, пт – 8.30-15.30. Сб, нд – вихідні.

Перелік необхідних документів для перереєстрації:

1. Заява встановленого зразка, підписана всіма повнолітніми членами сім’ї, які зараховуються на облік.
  2. Довідка про склад сім’ї та реєстрацію.
  3. Довідки з місця роботи осіб, які підписали заяву про зарахування на квартирний облік.
  1. Якщо особа є підприємцем – подається копія свідоцтва про державну реєстрацію фізичної особи-підприємця.
  1. Якщо особа не працює і є пенсіонером – копія пенсійного посвідчення.
  1. Якщо особа не працює – довідки, що засвідчують факт перебування особи без постійної роботи.
  1. Копії паспортів повнолітніх осіб (І-D карток при наявності), які зазначені в представленій довідці про склад сім’ї (сторінки 1, 2, 10, 11). При поданні документів особа повинна мати з собою для звірки оригінали паспортів, з яких зроблено копії. До І-D картки обов’язково має бути довідка про реєстрацію місця проживання.
  1. Акт обстеження житлових умов. Для отримання акту обстеження житлових умов особа, яка бажає стати на квартирний облік, звертається до виконавчого комітету Гірської сільської ради.
  1. Засвідчені копії свідоцтв (про одруження, про розлучення, про народження дітей).

Якщо на облік зараховується не одна особа, вона повинна надати копії свідоцтв (про одруження, про розлучення, про народження дітей) до загального відділу апарату виконавчого комітету, який приймає документи та засвідчує їх, при наявності відповідних оригіналів (документів).

1. Копія технічного паспорту та копія документу, що підтверджує право власності на житло (свідоцтво про право власності – якщо квартира приватизована).

Копії засвідчуються безпосередньо спеціалістом апарату виконавчого комітету Гірської сільської ради, який приймає документи, при наявності відповідних оригіналів документів.

1. Копію договору найму житла між власником і наймачем, якщо особа проживає за договором найму жилого приміщення в будинках (квартирах), що належать громадянам на праві приватної власності або в будинках комунальної власності.
  1. Оригінал медичного висновку (форми №3) лікарсько-консультативної комісії (медико-соціальна експертиза), якщо в особи наявна тяжка форма хронічного захворювання.
  1. Копії документів, які підтверджують право на пільги, якщо особа, яка стає на квартирний облік, має право на пільги.
  1. Інформаційна довідка з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та Реєстру прав власності на нерухоме майно на заявника та усіх членів сім’ї, які стають на квартирний облік.
  1. До документів, що підтверджують право на пільги, належать такі, що засвідчують особливий статус особи (ветеран війни; герой Радянського Союзу, герой Соціалістичної праці; особа, нагороджена орденами Слави трьох ступенів; особа, яка має статус ліквідатора аварії на ЧАЕС; особа, яка має статус учасника бойових дій, військовослужбовця; особа, заражена вірусом імунодефіциту людини внаслідок виконання медичних маніпуляцій; інвалід праці І і ІІ груп, тощо).

Перереєстрація здійснюється відповідно до Житлового кодексу Української РСР від 30.06.1983 за №5464-Х, Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Українській РСР, затверджених постановою Ради Міністрів УРСР і Української Республіканської Ради професійних спілок від 11.12.1984 № 470, згідно Положення про квартирний облік при виконавчому комітеті Гірської сільської ради, затвердженого рішенням Виконавчого комітету № 161 від 09.06.2021.