Skip to content
16

Про нових лікарів

16.11.2021

Про нових лікарівВ серпні в амбулаторіях загальної практики сімейної медицини нашої громади розпочали роботу двоє нових сімейних лікарів.
В амбулаторії в Горі працює Вікторія Клименко. За цей короткий проміжок часу з нею заключили декларацію близько 800 пацієнтів. Це люди з Гори, Ревного, Мартусівки та Києва. Робота подобається Вікторії, не дивлячись на дуже напружений графік, роботу міняти вона не планує. Ділиться, що встигла звикнути до своїх пацієнтів, знає їх, розуміє проблеми та намагається допомогти.
В Ревненській амбулаторії приймає Кирило Назаренко. Раніше він ділив ставку і працював ще у Вишеньках, але зараз працює тільки в Ревному. У нього близько 400 задекларованих пацієнтів з Вишеньок, Гнідина, Затишного, Петропавлівського, Гори та Києва. Кирило солідарний з Вікторією: графік роботи дуже напружений. Крім прийому великої кількості пацієнтів, це ще й вакцинація, робота з документацією та електронною системою. І роботи стає більше, бо підвищилась захворюваність не тільки на коронавірусну хворобу, а й на сезонні ГРВІ. Оскільки Кирило навчався за кошт держави, він повинен відпрацювати сімейним лікарем в нашій громаді не менше трьох років. Тож протягом цього часу роботу він не змінюватиме.
Пацієнти задоволені обома лікарями і говорять, що вони уважні і компетентні у своїй справі.
Якщо ви ще не обрали сімейного лікаря і думаєте з ким заключити декларацію, будь ласка, Вікторія та Кирило до ваших послуг.