Про ямковий ремонт дорожнього покриття між Горою та Ревним сільський голова Роман Дмитрів

30.01.2024

Ми всі хочемо їздити по якісних дорогах. Але дуже часто забуваємо, що власноруч руйнуємо дорожнє покриття, порушуючи правила дорожнього руху та перевантажуючи автомобілі.
Зараз ми повинні спрямовувати усі зусилля на підтримку ЗСУ, а не на ліквідацію наслідків нашої безвідповідальності. Під час війни дороги мають не лише логістичне значення, – це і евакуаційний шлях, і можливість вчасно прибути працівникам МПО та ДСНС у разі ворожих обстрілів.
Між селами Гора – Ревне завжди інтенсивний рух. Вкрай важливо, щоб мешканці нашої та сусідніх громад мали змогу безпечно дістатися до своїх домівок.
Вчора ми звернулися до Департаменту регіонального розвитку КОДА щодо проведення ямкового ремонту і вже сьогодні, до кінця робочого дня, буде усунуто 8 великих ям глибиною понад 10 см.
Розуміючи, що на Київщині багато доріг в незадовільному стані, хочу подякувати Голові Київської обласної державної адміністрації Руслану Кравченку за підтримку та надшвидке реагування на наше звернення.
Також щиро вдячний працівникам експлуатуючої компанії ТОВ «Спецкомплектпостач» за нелегку, але вкрай важливу роботу. Якісна дорога – запорука безпечного руху.