12.05.2023

Про енергоефективність на конференції «Угода мерів в Україні: Працюємо разом над зеленим відновленням» У Львові пройшла конференція «Угода мерів в Україні: Працюємо разом над зеленим відновленням». На конференції зібрались мери та представники органів місцевого самоврядування, щоб обговорити їх досягнення та спільні проблеми в рамках Угоди мерів. Серед них і сільський голова Роман Дмитрів.
До угоди Гірська громада приєдналась у березні цього року. Угода мерів – це найбільший у світі рух за збереження клімату та енергії на місцевому рівні. Європейська ініціатива Угода мерів об’єднує тисячі місцевих органів влади, які добровільно взяли на себе зобов’язання по досягненню кліматичних і енергетичних цілей ЄС.Про енергоефективність на конференції «Угода мерів в Україні: Працюємо разом над зеленим відновленням»
Обговорення було присвячене важливій темі післявоєнного відновлення та відбудови в Україні. Значущою складовою реконструкції виділено енергоефективність. Як енергоефективність впливає на безпеку та незалежність, які є варіанти енергоефективності, як раціоналізувати енергоспоживання, використовувати відновлювану енергію та управляти відходами, – розглянули на конференції.
Про енергоефективність на конференції «Угода мерів в Україні: Працюємо разом над зеленим відновленням»“Впровадження механізмів відповідального енергозбереження стане запорукою комфортного та безпечного життя в громаді. Маємо спільно будувати енергоефективне майбутнє України”,- зазначає сільський голова. Він отримав пам’ятну дошку, яку Гірській громаді вручили від міжнародної організації “Угода мерів – Схід”.
Представники інституцій ЄС та держав-членів також взяли участь у конференції, підкресливши важливість міжнародної підтримки зусиль України у відновленні.