Про безпеку громадян на поминальні дні

28.04.2022

Традиційно через тиждень після Великодня, який називається Світлою седмицею, в Україні заведено ходити на кладовища та згадувати померлих родичів.

Воєнницй стан змушує нас бути дуже уважними, не втрачати пильності і зважати на комендантську годину. На поминальні дні організованого підвозу до кладовищ цьогоріч не буде. Рекомендуємо відкласти похід на кладовище, а пом’янути своїх родичів вдома, у колі рідних і близьких. У випадку, якщо ви все ж таки вирішили відвідати померлих родичів, то не ходіть на кладовище великими групами та уникайте скупчень людей. Закликаємо також утриматись від поминальної трапези безпосередньо на кладовищі.

Дуже просимо віддати перевагу живим квітам, аніж пластиковим букетам. Штучні квіти не переробляють в Україні, вони забруднюють навколишнє середовище і перетворюються на тонни пластикового сміття. Варто пам’ятати, що пластик розкладається щонайменше 100 років. Засвідчити свою пам’ять та шану можна без шкоди для довкілля.

Нагадуємо також, що відвідування лісів заборонено. В’їзд до лісів Бориспільського району здійснюється за погодженням з начальником Бориспільської районної військової адміністрації Київської області.