Представники відділу соціального захисту населення стали учасниками круглого столу з питань запобігання та протидії насильству

29.02.2024

27 лютого представники відділу соціального захисту населення Гірської сільської ради стали учасниками круглого столу «Розвиток інституційної та кадрової спроможності суб’єктів міжвідомчої взаємодії з питань запобігання та протидії гендерно зумовленому, зокрема домашньому, насильству».
Можливість консолідації зусиль відповідних державних органів, громадських організацій, закладів освіти, міжнародних інституцій для розв’язання питання насильства в Україні – стало основним меседжем круглого столу.
Професійне навчання з питань запобігання та протидії гендерно зумовленому та домашньому насильству, а також підвищення кваліфікації державних службовців з питань забезпечення гендерної рівності можуть стати потужним механізмом для вирішення цих питань на всеукраїнському рівні.
Учасникам заходу представили також результати національного опитування органів державної влади та органів місцевого самоврядування щодо визначення їх навчальних потреб з питань протидії та попередження гендерно зумовленого та домашнього насильства.
Загалом, участь у круглому столі взяли майже 150 осіб, представників структурних підрозділів центральних органів влади, обласних військових адміністрацій, міжнародних партнерів, закладів освіти та громадських організацій.
Організаторами заходу стали Вища школа публічного управління спільно з Національним агентством України з питань державної служби, Урядовою уповноваженою з питань гендерної політики та Національною соціальною сервісною службою України, за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні (UNFPA).