Представники Гірської сільської ради взяли участь у тренінгу у рамках проєкту “Людський вимір: ефективне управління за допомогою даних та залучення громад”

04.09.2023

Представники Гірської сільської ради Андріан Галач, Аліна Коссаковська та Олександр Стрельніков взяли участь у тренінгу з проєктного менеджменту, що проходив у Києві у рамках проєкту “Людський вимір: ефективне управління за допомогою даних та залучення громад”.
Наші фахівці вчилися як правильно та якісно писати грантові заявки та удосконалювали власну проєктну ідею: Гірський освітній хаб безпеки. Під час навчання посадовці навчалися теорії, змогли перевірити на практиці отримані знання та вже 11-12 вересня зможуть представити свою власну грантову заявку донору.
Наша громада одна з 16 громад Київської області, яку відібрали для участі в тренінгу, а тренерками були фахівчиня з проєктного менеджменту та моніторингу Катерина Константинова і грантрайтер Катерина Бова.
Проєкт організовується за підтримки МОМ з квітня 2023 року.
Представники Гірської сільської ради взяли участь у тренінгу у рамках проєкту "Людський вимір: ефективне управління за допомогою даних та залучення громад"