Представників Гірської громади відзначили з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва

09.11.2022

У Борисполі 8 листопада 2022 року відбулися обласні заходи з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва.
Відзнаками нагородили і представників галузі культури Гірської громади Світлану Давидок і Світлану Степуренко.
Культурний фронт Київщини вітали і нагороджували заступник голови Київської ОВА Олег Торкунов, заступник голови Київської обласної ради Тетяна Семенова, голова постійної комісії з питань освіти, науки, культури, духовності та релігії Київської обласної ради Олена Шуст, директор департаменту культури та туризму КОДА Анна Куценко, заступник директора Департаменту культури та туризму – начальник управління культури КОДА Дмитро Гончаренко.
Для присутніх був організований невеликий концерт.