20.03.2022

Працівники житлово-комунального господарства відзначають сьогодні своє професійне святоПрацівники житлово-комунального господарства відзначають сьогодні своє професійне свято.
Ми не уявляємо життя без вашої величезної кропіткої роботи. І вона – як повітря. Щоденно ви забезпечуєте комфорт і зручність наших мешканців: наводите лад і слідкуєте за чистотою в громаді.
Разом з усіма, ви тримаєте оборону на своєму не менш важливому фронті і сумлінною працею наближаєте той день, коли ми назавжди виметемо російське сміття з нашої рідної землі і вулиць.
Ми пишаємося вашою самовіддачею і вдячні вам за комфорт, який ви створюєте для нас навіть у воєнний час. Ваша робота сьогодні – свідчення того, що попри все життя триває.
Зичимо вам мирного і безпечного неба, міцного здоров’я, незламного українського духу і віри у перемогу!
Слава Україні!