![Працівники КП "Горянин" прибрали стихійні сміттєзвалища в Горі](https://gora-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/10/1-300x225.png)
Закликаємо вас не викидати органічні (гілля та листя), великогабаритні та будівельні відходи на узбіччя доріг, контейнерні майданчики, земельні ділянки, ліс, лісосмуги та інші непередбачені місця!![Працівники КП "Горянин" прибрали стихійні сміттєзвалища в Горі](https://gora-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/10/3-300x225.png)
![Працівники КП "Горянин" прибрали стихійні сміттєзвалища в Горі](https://gora-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/10/3-300x225.png)
За засмічення територій передбачено накладення штрафу на громадян 1360 грн, на підприємців 1700 грн. Вивезення органічних, великогабаритних та будівельних відходів здійснюється КП «Горянин» і ПП «НВП Гідроресурс» на платній основі!![Працівники КП "Горянин" прибрали стихійні сміттєзвалища в Горі](https://gora-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/10/4-300x225.png)
![Працівники КП "Горянин" прибрали стихійні сміттєзвалища в Горі](https://gora-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/10/4-300x225.png)