Працівники КП “Горянин” ліквідували стихійні сміттєзвалища біля контейнерних майданчиків

07.07.2022

Просимо не викидати органічні (гілля та листя), великогабаритні та будівельні відходи біля контейнерних майданчиків, земельних ділянок та в інших непередбачених для цього місцях!
Стихійні сміттєзвалища, які створюють несвідомі жителі громади, ліквідовують за рахунок сільського бюджету.
НАГОЛОШУЄМО: за засмічення територій передбачено накладення штрафу на громадян 1360 грн, на підприємців 1700 грн.
Вивезення органічних відходів здійснює КП «Горянин» (095-613-00-24) на платній основі.
Вивезення великогабаритних та будівельних відходів здійснює ПП «НВП Гідроресурс» (097 932 39 85) на платній основі.
Цінуйте працю людей, які наводять лад в наших селах!