Працівники КП “Горянин” ліквідують наслідки рясного снігопаду

Працівники КП “Горянин” ліквідують наслідки рясного снігопаду.
Для чищення доріг від снігу і посипання піщано-сольовою сумішшю у селах нашої громади задіяли 4 одиниці техніки.
Як і завжди розчистку доріг почали зі шляхів до соціальних об’єктів (заклади освіти, будинок літніх людей, медичні амбулаторії).
Тротуари, проходи до зупинок, доріжки у парках розчищають ручним способом. Для цього задіяли 11 працівників підприємства та 14 працівників на строкових договорах.