04.10.2022

Познайомимося ближче з громадою Верштеттен. Сільський голова Роман Дмитрів про партнерство з громадою НімеччиниМайже рік роботи у напрямку європейського партнерства нарешті дав результат – сьогодні відбулась перша зустріч з Ларсом Брюгнером, мером громади Верштеттен.
Ця громада розташована на південному заході Німеччини, неподалік від Фрайбурга та надає прихисток майже 30 українцям, які втекли від війни.Познайомимося ближче з громадою Верштеттен. Сільський голова Роман Дмитрів про партнерство з громадою Німеччини
Верштеттен вже має два французьких міста-побратими, тож і досвід партнерства у нього є.
Наші громади мають багато спільного, тому ми хочемо налагодити співпрацю для обміну корисним досвідом, познайомитись з німецькими практиками у різних сферах і застосовувати їх у нас.
Партнерство і обмін досвідом також стане в нагоді і в розробці Стратегії розвитку Гірської громади
Щиро дякую пану Ларсу Брюгнеру за знайомство, спілкування, намічені перші кроки взаємодії і сподіваюся на подальшу плідну співпрацю.
Також дякую перекладачу Вікторії Яценко, яка зробила нашу розмову з німецьким колегою вільною і невимушеною.