Позачергове засідання ТЕБ та НС

28.10.2021

Комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій виконавчого комітету Гірської сільської ради на позачерговому засіданні відповідно до протоколу   № 22 від 27.10.2021 року вирішила встановити на території Гірської сільської ради з 00 год 00 хвилин 30  жовтня 2021 pоку «червоний» рівень епідемічної небезпеки поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2. Застосувати обмежувальні протиепідемічні заходи, передбачені для «червоного рівня» епідемічної небезпеки.

Будуть заборонені:

– робота закладів освіти, окрім дитячих садків і початкових класів шкіл;

– проведення масових заходів, окрім офіційних спортивних заходів і матчів командних ігрових видів спорту без глядачів;

– робота закладів харчування, окрім адресної доставки та замовлень навинос;

– робота ТРЦ та інших розважальних закладів;

– робота непродовольчих ринків і магазинів, спортзалів, басейнів і фітнес-центрів;

– робота закладів культури, окрім історико-культурних заповідників.

Робота всіх перерахованих закладів можлива лише, якщо 100% працівників і всі відвідувачі матимуть “зелений” COVID-сертифікат, який свідчитиме про повний курс вакцинації, або негативний результат ПЛР-тесту.

При цьому під час «червоного» рівня епідемічної небезпеки дозволена робота банків, АЗС, аптек, ветеринарних магазинів та усіх продовольчих. Обов’язковою умовою залишається дотримання всіх протиепідемічних правил.