![Поводьтесь з відходами цивілізовано](https://gora-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/06/2-300x225.jpg)
Натомість, безсовісні громадяни, які бачили кущики, які тільки-но пішли в ріст, склали великі гілки та відходи прямо на них. Це прояв повної неповаги не тільки до своїх односельців, а й до працівників КП «Горянин», які вимушені практично постійно прибирати після таких недбайливих мешканців.
Вчергове просимо не викидати сміття повз контейнери, а для вивезення органічних, будівельних чи великогабаритних відходів замовляти платну послугу.
Правила користування контейнерами тут:
Як замовити платну послугу тут: