![Повітряна тривога не завадила зробити хорошу справу](https://gora-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/06/1-59-300x200.jpg)
![Повітряна тривога не завадила зробити хорошу справу](https://gora-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/06/2-16-300x200.jpg)
![Повітряна тривога не завадила зробити хорошу справу](https://gora-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/06/3-13-300x200.jpg)
![Повітряна тривога не завадила зробити хорошу справу](https://gora-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/06/4-10-225x300.jpg)
На своєму випускному дев’ятикласники Гірського ліцею разом з батьками зібрали кошти на потреби ЗСУ та передали для військовослужбовців громади.
Крім цього, учні ліцею разом з вчителями нещодавно сплели та передали, для бригади у якій служить Владислав Бабій, маскувальні сітки, а також оргтехніку, яку придбали за кошти виручені на благодійних ярмарках.
У відповідь Владислав написав: “Гірський ліцею, дякуємо! Ваша кропітка робота, особистий час, любов та думки, направлені на перемогу, не тільки маскує техніку, а й мотивують особовий склад, зміцнюють бойовий дух і надають відчуття необхідної підтримки”.
Ми пишаємося нашими дітьми! Дякуємо за потрібну справу, патріотизм і вклад у Перемогу!