20.07.2022

ПОВІДОМЛЕННЯ

щодо проведення громадських обговорень з формування завдання на розроблення Комплексного плану просторового розвитку території

Гірської територіальної громади Бориспільського району Київської області

Відповідно до вимог Постанови Кабінету Міністрів України від 01.09.2021 №926 «Про затвердження Порядку розроблення, оновлення, внесення змін та затвердження містобудівної документації» Гірська сільська рада повідомляє про початок проведення громадських обговорень з формування завдання на розроблення комплексного плану.

Разом з тим повідомляємо, що Виконавчим комітетом Гірської сільської ради протягом 10 робочих днів (з 18 липня 2022 року по 29 липня 2022 року включно), відповідно до повідомлення на офіційному веб-сайті Гірської сільської ради та у газеті «Вісті» №23 (1131) від 15 липня 2022 року,  приймаються заявки від активних мешканців громади, які бажають увійти до персонального складу робочої групи з розроблення завдання до комплексного плану просторового розвитку території Гірської територіальної громади.

Заяви приймаються на ім’я сільського голови (Дмитрів Р.М.)  в електронному вигляді на електронну адресу: architectura@gora-rada.gov.ua або у паперовому вигляді за адресою: 08324 Київська обл., Бориспільський р-н, с. Гора, вул. Центральна, буд. 5, Центр надання адміністративних послуг.

Вимоги до персонального складу робочої групи, як тимчасового консультативного-дорадчого органу, що забезпечує проведення та опрацювання результатів громадського обговорення з формування завдання на розроблення комплексного плану, є наступними:

– у персональному складі робочої групи частка членів, що представляють сільські та міську ради та виконавчий комітет Гірської сільської ради, не повинна перевищувати половину складу робочої групи плюс одна особа;

– повинно бути забезпечено участь у робочій групі принаймні одного представника від кожного з населених пунктів, розташованих на території територіальної громади, який не є співробітником виконавчого органу;

– допускається представлення одним членом робочої групи інтересів кількох суміжних сіл територіальної громади;

Ви можете завантажити: ЗРАЗОК ЗАЯВИ