Повідомлення про зміну тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення у 2022 році з 01.01.2022 року

04.01.2022

Рішенням виконавчого комітету Гірської сільської ради № 460 від 28 грудня 2021 року “Про встановлення тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення”, на 2022 рік встановлені наступні тарифи на послуги, що надаються КП “Горянин” Гірської сільської ради всім категоріям споживачів, що споживають відповідні послуги в населених пунктах Гірської сільської ради:

– централізоване водопостачання – 24,60 грн/м3 (з ПДВ)

– централізоване водовідведення – 18,12 грн/м3 (з ПДВ)

Також, додатково до вказаного тарифу споживачі всіх категорії оплачують абонентське обслуговування. Обов’язковість нарахування плати за абонентське обслуговування передбачена п.11 ч.1 ст.1 Закону України “Про житлово-комунальні послуги“.

Плата виконавцю комунальної послуги за індивідуальним договором про надання комунальної послуги, що є публічним договором приєднання, складається з:

– плати за послугу, що розраховується виходячи з розміру затверджених цін/тарифів на відповідну комунальну послугу та обсягу спожитих комунальних послуг, визначеного відповідно до законодавства;

– плати за абонентське обслуговування, яка не може перевищувати граничний розмір, визначений Кабінетом Міністрів України від 21.08.2019 р. № 808 “Про встановлення граничного розміру плати за абонентське обслуговування у розрахунку на одного абонента для комунальних послуг, що надаються споживачам за індивідуальними договорами про надання комунальних послуг або за індивідуальними договорами з обслуговуванням внутрішньо будинкових систем про надання комунальних послуг” зі
змінами внесеними Постановою Кабінету Міністрів України від 01.09.2021 р. № 928. Плата за абонентське обслуговування сплачується споживачем виконавцеві щомісяця.

абонентське обслуговування – 10,68 грн. (з ПДВ) на місяць за одну послугу централізованого водопостачання чи централізованого водовідведення на одного абонента (тобто на один об’єкт нерухомого майна за однією поштовою адресою).

абонентське обслуговування – 21,36 грн. (з ПДВ) на місяць обидві послуги централізованого водопостачання централізованого водовідведення на одного абонента (тобто на один об’єкт нерухомого майна за однією поштовою адресою).

В зв’язку із змінами щодо оплати послуг з централізованого водопостачання і водовідведення внесені зміни до Публічного договору з індивідуальним споживачем про надання послуг з централізованого водопостачання і централізованого водовідведення. Нова редакція Публічного договору оприлюднена на сайті підприємства за посиланням в розділі Публічний договір.

На сайті також розміщено примірник заяви – приєднання до Публічного договору.