Повідомлення про проведення громадських обговорень документації державного планування на місцевому рівні

01.09.2023

Гірська сільська рада Бориспільського району Київської області повідомляє про проведення громадських слухань та оприлюднення на веб-сайті Гірської сільської ради Детального плану території земельних ділянок загальною площею 6.7200 га, для розташування об’єктів житлової забудови котеджного містечка «Gran Montana» та об’єктів для його обслуговування, в с. Гора Гірської територіальної громади Бориспільського району Київської області та звіту стратегічної екологічної оцінки до ДПТ.

Місце проведення: 08324, Київська обл., Бориспільський р-н., с. Гора, вул. Центральна, 5 приміщенні сільської ради.
Початок: 12.09.2023 року о 15-00.
Замовник: Гірська сільська рада, Київської області Розробник: ТОВ «Геофекторі»
Підстава розроблення детального плану території:
• Рішення сесії No 1378-744 – VIІI від 16.02.2023 р.
З проектом Детального плану території земельних ділянок загальною площею 6.7200 га, для розташування об’єктів житлової забудови котеджного містечка «Gran Montana» та об’єктів для його обслуговування, в с. Гора Гірської територіальної громади Бориспільського району Київської області та звітом про стратегічну екологічну оцінку території можна ознайомитися на
веб-сайті Гірської сільської ради та в приміщенні сільської ради з 01 вересня 2023 р. по 12 вересня 2023 р. Відповідальна особа: Бідненко Тетяна Володимирівна.

Пропозиції та зауваження надаються у письмовій формі до Гірської сільської ради з дня оприлюднення оголошення в газеті “Вісті” та на веб-сайті Гірської сільської ради. Строк подання пропозицій (зауважень) з 01 вересня 2023 р. по 12 вересня 2023 р.
Пропозиції (зауваження) приймаються у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я, та по батькові, місця проживання,
з особистим підписом заявника і мають містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, держстандартів та правил.
Пропозиції (зауваження), що надійшли після встановленого терміну, не розглядаються.

ДПТ Гора 2