15.07.2022

З метою забезпечення сталого розвитку територіальної громади, дотримання принципу збалансованості державних, громадських та приватних інтересів, відповідно до рішення Гірської сільської ради від 01 липня 2022 року №1202-34-VІІІ «Про розроблення комплексного плану просторового розвитку території Гірської територіальної громади Бориспільського району Київської області», Гірська сільська рада Бориспільського району Київської області розпочала процедуру розроблення комплексного плану просторового розвитку території Гірської територіальної громади Бориспільського району Київської області.

Згідно вимог Порядку розроблення, оновлення, внесення змін та затвердження містобудівної документації, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01 вересня 2021 року № 926 «Про затвердження Порядку розроблення, оновлення, внесення змін та затвердження містобудівної документації», виконавчий комітет Гірської сільської ради повідомляє про початок прийому заявок від активних мешканців громади, які бажають увійти до персонального складу робочої групи з розроблення завдання до комплексного плану просторового розвитку території Гірської територіальної громади.

Вимоги до персонального складу робочої групи:

– у персональному складі робочої групи частка членів, що представляють сільські та міську ради та виконавчий комітет Гірської сільської ради, не повинна перевищувати половину складу робочої групи плюс одна особа;

– повинно бути забезпечено участь у робочій групі принаймні одного представника від кожного з населених пунктів, розташованих на території територіальної громади, який не є співробітником виконавчого органу;

– допускається представлення одним членом робочої групи інтересів кількох суміжних сіл територіальної громади.

Заяви приймаються протягом 10 робочих днів від дати публікації цього повідомлення, а саме: з 18 липня 2022 року по 29 липня 2022 року включно, на ім’я сільського голови у письмовій формі за адресою: 08324 Київська обл.,  Бориспільський р-н, с. Гора, вул. Центральна, буд. 5, Центр надання адміністративних послуг або електронною поштою на адресу: architectura@gorarada.gov.ua.

Ви можете завантажити: ЗРАЗОК ЗАЯВИ