Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту

04.08.2021

Відповідно до вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» з метою одержання  зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, Гірська сільська рада повідомляє про оприлюднення на офіційному сайті gora-rada.gov.ua проекту рішення Гірської сільської ради «Про затвердження Порядку демонтажу тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення та рекламних засобів на території Гірської сільської ради» та аналізу регуляторного впливу.

Розробник проекту рішення: Виконавчий комітет Гірської сільської ради.

Зауваження та пропозиції в письмовій формі приймаються протягом одного місяця з дня оприлюднення проекту рішення за адресою: вул. Центральна, 5,  с. Гора, Бориспільського району, Київської області, 08324 або на електронну адресу silrada_gora@ukr.net