За даними Бориспільського міжрайонного відділу лабораторних досліджень станом на 13.00 28 квітня на території Бориспільського району зареєстровано 65 випадків підозри на короновірусну інфекцію:

• по 9 випадків підозри у селах Гнідин та Гора;
  • по 7 випадків у Щасливому та Пролісках;
  • 5 випадків у Вишеньках;
  • 4 випадки у Глибокому;
  • по 3 випадки — Петропавлівське, Вороньків, Головурів;
  • по 2 випадки — Рогозів, Проців, В. Олександрівна, Кийлів;
  • по 1 випадку у Ревному, Горобіївці, Старому, Сошникові, Перегудах, Дударкові та Лебедині.

Із 65 випадків підозр наразі

• 15 випадків не мають підтвердженого діагнозу методом полімеразно – ланцюгової реакції (ПЛР).
  • 36 випадків мають підтвердження ПЛР – негативний.
  • 14 випадків мають підтвердження ПЛР позитивний — діагноз COVID-19. З них 8 осіб госпіталізовано.

У місті Бориспіль зафіксовано 27 осіб хворих на коронавірусну інфекцію.

За даними Київського обласного лабораторного центру, у Київській області станом на 10.00 28 квітня 2020 року офіційно підтверджено 604 випадки захворювання на коронавірус. За останню добу виявлено 34 нових випадків захворювання.