Поліцейський офіцер громади: його мета і обов’язки

24.05.2022

13 травня до обов’язків приступив поліцейський офіцер громади, лейтенант поліції Ярослав Шумко.
За підтримки органів місцевого самоврядування, поліцейський офіцер громади отримав облаштоване службове приміщення та робоче місце, а також службовий автомобіль.
Поліцейська станція знаходиться за адресою село Гора, вулиця Центральна, 5. Робочий день офіцера триває з 09.00 до 18.00 години, але в позаробочий час Ярослав також завжди на зв’язку і готовий допомогти мешканцям.
Прийом громадян, розгляд їх звернень, виїзд на виклики, а також робота з документацією – це те, чим займається поліцейський протягом дня.
Головне завдання поліцейського офіцера громади – орієнтуватися на потреби місцевого населення, підтримувати постійний контакт з мешканцями, щоденно забезпечувати порядок на своїй території, своєчасно реагувати на проблеми громади та запобігати вчиненню правопорушень. До того, як Ярослав Шумко став поліцейським офіцером громади, він 4 роки був дільничним поліцейським, тож добре знає мешканців, володіє проблематикою громади і бездоганно орієнтується на місцевості.
До основних службових обов’язків Ярослава входить:
✅орієнтована на потреби громади поліцейська діяльність, метою якої є попередження поширених на території громади правопорушень;
✅реалізація спільно із громадою проєктів з підвищення публічної безпеки (взаємодія із службою у справах дітей та профілактика злочинів серед неповнолітніх, протидія домашньому насильству, популяризація здорового способу життя, допомога уразливим категоріям населення тощо);
✅здійснення провадження у справах про адміністративні правопорушення, прийняття рішень про застосування адміністративних стягнень (робота з інспекцією з благоустрою, співпраця з підприємцями торговельної мережі і закладів громадського харчування);
✅проведення перевірки за зверненнями громадян та вжиття необхідних заходів.
У випадку необхідності, зв’язатися з Ярославом Шумко можна по телефону: 067 853 81 64