Звіт поліцейського офіцера громади Ярослава Шумка за 2022 рік

Поліцейський офіцер Гірської громади Ярослав Шумко про роботу у 2022 році

З початком повномасштабного вторгнення та дією правового режиму воєнного стану правоохоронці Бориспільського районного управління поліції постійно проводять посилені патрулювання спільно з ДФТГ. Заходи спрямовані на проведення обстеження територій щодо виявлення військових сил агресора (противника), їх посібників, учасників незаконних збройних формувань, їх роззброєння, а також припинення та недопущення фактів мародерства, тощо.

Протягом року з метою профілактики та недопущення вчинення правопорушень поліцейські Київщини разом з офіцером громади проводили перевірки документів осіб, огляд речей, транспортних засобів, багажу та вантажів під час несення служби на мобільних та стаціонарних блокпостах.

Також перевіряли осіб на предмет причетності їх до військових злочинів та встановлення можливого зв’язку з особами, які знаходяться в розшуку.

У нічний час поліцейський офіцер громади Ярослав Шумко постійно залучався до службових чергувань та патрулювання території громади з метою недопущення вчинення правопорушень.

Протягом року правоохоронець налагодив ефективну взаємодію з представниками ДФТГ, та працівниками Муніципальної варти.

Поліцейський офіцер Ярослав Шумко завжди поряд та працює заради безпеки Гірської громади.