ПОЧАЛИ ЧИСТИТИ КОЛОДЯЗІ НАШОЇ ГРОМАДИ

11.08.2022

ПОЧАЛИ ЧИСТИТИ КОЛОДЯЗІ НАШОЇ ГРОМАДИ ПОЧАЛИ ЧИСТИТИ КОЛОДЯЗІ НАШОЇ ГРОМАДИ
20 колодязів Гірської ОТГ почистять в межах проєкту «Інтегрована гуманітарна відповідь в умовах війни та післявоєнного відновлення». Станом на сьогодні вже почистили 8 колодязів в Горі.
Зокрема альтернативні джерела водопостачання відновлять у Горі, Ревному та Мартусівці. Ініціатива участі в проєкті належить нещодавно створеній громадській організації «Взаємодія і партнерство».
Очистка колодязів, їхнє відновлення як альтернативних джерел водопостачання є актуальним для мешканців наших сіл, особливо в умовах війни. Тож реалізація цього гуманітарного проєкту сприятиме стійкості водопостачання в ОТГ, та загалом покращить ситуацію із забезпеченням жителів громади водою.ПОЧАЛИ ЧИСТИТИ КОЛОДЯЗІ НАШОЇ ГРОМАДИ
ПОЧАЛИ ЧИСТИТИ КОЛОДЯЗІ НАШОЇ ГРОМАДИЗагальна вартість робіт, що мають бути завершеними до кінця серпня складає 120 000 гривень. І це не бюджетні кошти. Фінансує виконання робіт Всеукраїнська благодійна організація «Конвіктус Україна».