![ПОЧАЛИ ЧИСТИТИ КОЛОДЯЗІ НАШОЇ ГРОМАДИ](https://gora-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/11-5-300x225.jpg)
![ПОЧАЛИ ЧИСТИТИ КОЛОДЯЗІ НАШОЇ ГРОМАДИ](https://gora-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/12-3-300x225.jpg)
20 колодязів Гірської ОТГ почистять в межах проєкту «Інтегрована гуманітарна відповідь в умовах війни та післявоєнного відновлення». Станом на сьогодні вже почистили 8 колодязів в Горі.
Зокрема альтернативні джерела водопостачання відновлять у Горі, Ревному та Мартусівці. Ініціатива участі в проєкті належить нещодавно створеній громадській організації «Взаємодія і партнерство».
Очистка колодязів, їхнє відновлення як альтернативних джерел водопостачання є актуальним для мешканців наших сіл, особливо в умовах війни. Тож реалізація цього гуманітарного проєкту сприятиме стійкості водопостачання в ОТГ, та загалом покращить ситуацію із забезпеченням жителів громади водою.![ПОЧАЛИ ЧИСТИТИ КОЛОДЯЗІ НАШОЇ ГРОМАДИ](https://gora-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/14-300x225.jpg)
![ПОЧАЛИ ЧИСТИТИ КОЛОДЯЗІ НАШОЇ ГРОМАДИ](https://gora-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/14-300x225.jpg)
![ПОЧАЛИ ЧИСТИТИ КОЛОДЯЗІ НАШОЇ ГРОМАДИ](https://gora-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/13-2-300x225.jpg)