Skip to content
10

Побачили борщівник Сосновського – повідомляйте!

04.07.2022

Побачили борщівник Сосновського - повідомляйте! Олеся Карпенко, головний спеціаліст-інспектор з благоустрою відділу благоустрою, звернулась до провідного інженера Служби автомобільних доріг в Київській області Максима Гайдамака з проханням знищити борщівник Сосновського за зупинкою Чубинське (територія, балансоутримувачем якої є Служба автомобільних доріг у Київській області). Це отруйна рослина, яка становить загрозу здоров’ю, а часом і життю людини. Небезпеку представляє не тільки сік рослини, але і його пилок, запах та роса.
Працівники Служби оперативно відреагували і знищили небезпечний бур’ян та покосили узбіччя.Побачили борщівник Сосновського - повідомляйте!
Дякуємо керівництву та працівникам Служби автомобільних доріг в Київській області за плідну співпрацю та швидке реагування!
Якщо ви помітили борщівник Сосновського на території Гірської громади, прохання повідомити про це відділ благоустрою УЖКГ та КБ ВК Гірської сільської ради, звернувшись до сільської ради за телефоном 0800-300-157.