Пленарне засідання сесії: про «Рік питної води», зміни в «Добробут»

06.12.2021

На третьому пленарному засіданні сесії Гірської сільської ради депутати прийняли рішення по низці важливих питань, які стосуються наступного «року питної води» оголошеного сільським головою Романом Дмитрівим.
Зокрема, замовили проєктно-кошторисну документацію на будівництво бюветів в Мартусівці та Ревному, а також будівництво свердловини з системою доочистки в Ревному, на реконструкцію бювету та будівництво резервуарів чистої води, реконструкцію трубопроводу водопостачання по вулиці Мічуріна в Горі.
Водовідведення також не залишилося поза увагою депутатів. Прийняли рішення про замовлення проєктно-кошторисної документації на будівництво КНС (каналізаційно-насосної станції) в Мартусівці, реконструкцію КНС в Ревному та господарсько-побутової каналізації від вулиці Тургенєва до вулиці Лесі Українки в Горі.
Внесли зміни до Програми «Добробут». Тепер завдяки внесеним змінам, медики, працівники пошти та КП «Горянин» отримають премію за підсумками року. Таку премію отримають усі працівники бюджетної сфери Гірської громади.
Детальніше з рішеннями Гірської сільської ради можна буде ознайомитись після їх розміщення на сайті Гірської сільської ради.
Фото використане з іншого пленарного засідання сесії Гірської сільської ради