Skip to content
1

ПІДВЕЗЕННЯ ДІТЕЙ ДО САДОЧКУ ПРИПИНЯЄТЬСЯ!

14.09.2021

На прохання батьків дошкільнят, з метою забезпечення регулярного підвезення вихованців, які проживають за межами пішохідної доступності з 06.09.2021 по 14.09.2021 року було організовано підвезення дошкільнят та їх батьків від Гірського дошкільного закладу “Берізка” до Мартусівської початкової школи і Ревненського закладу дошкільної освіти «Барвінок».
Відповідно до попереднього опитування, потребу в підвезенні мала 21 дитина. Підвезення з села Гора здійснювалось шкільним автобусом Гірської загальноосвітньої школи. В зворотному напрямку шкільним автобусом Ревненського опорного закладу. 6, 7, 9 та 10 вересня бажаючих скористатися послугою не виявилось. 8, 13 і 14 вересня автобусом скористалась лише одна дитина з мамою.
Повідомляємо вам, що витрати на пальне, не враховуючи амортизацію та заробітну плату водієві, для одного дня маршруту становлять 448 грн.80 коп.
У зв’язку з відсутністю бажаючих та економічною недоцільністю вимушені ПРИПИНИТИ даний маршрут. Таке рішення прийняли на спільній нараді, яка відбулася 14.09.2021 р за участі виконувача обов’язків сільського голови Максима Счастливого, начальника управління гуманітарного розвитку і соціального захисту населення Ольги Плахотнюк та керівників закладів освіти.
З 15.09.2021 року підвезення дошкільнят НЕ БУДЕ!
Шановні батьки!
Якщо у вас є гостра необхідність в підвезенні дітей до Мартусівської початкової школи і Ревненського закладу дошкільної освіти «Барвінок», просимо до 17 вересня звернутись з відповідною письмовою заявою до Гірської сільської ради або до керівника закладу освіти, який відвідує ваша дитина.
Маршрут буде відновлено, якщо надійде не менше 10 заяв.