Підсумки безкоштовного щеплення домашніх тварин від сказу

15.03.2023

Підсумки безкоштовного щеплення домашніх тварин від сказуВідділ благоустрою УЖКГ та КБ Гірської сільської ради інформує: Підсумки безкоштовного щеплення домашніх тварин від сказу

З 8 по 14 березня в громаді проводили безкоштовне щеплення домашніх тварин від сказу.

Всього вакцинували:
– Гора – 95 тварин
– Ревне– 90
– Мартусівка – 100
– Затишне – 70
Дякуємо усім хто подбав про своїх улюбленців!

Для тих, хто ще не зробив своїм тваринам щеплення від сказу повідомляємо, що державні лікарні ветеринарної медицини в Київській області проводять вакцинацію тварин проти сказу вакциною «Rabistarrеd», що є безкоштовною для власників тварин.
Найближче місце де можна зробити щеплення тваринам – Бориспільська районна державна лікарня ветеринарної медицини
(м. Бориспіль, вул. Польова, 26, (04595) 6-64-49).

Додатково повідомляємо, що попередньо на початку квітня, ветеринарний лікар видаватиме вакцину для курей, індиків та іншої домашньої птиці з метою профілактики xвороби Ньюкасла. Про дату та час видачі вакцини повідомимо у соціальниx мережаx та на дошкаx оголошень.