Підсумкова нарада членів Київського регіонального відділення Всеукраїнської Асоціації ОТГ

16.12.2021

Сьогодні Гірська громада гостинно зустрічала членів Київського регіонального відділення Всеукраїнської Асоціації ОТГ.
Із вступним словом до присутніх звернувся Роман Дмитрів, голова Київського регіонального відділення Всеукраїнської Асоціації ОТГ. Він акцентував увагу на тому, що Асоціація стала майданчиком, на якому територіальні громади можуть сформувати власну консолідовану позицію, і є каналом, через який вони можуть донести свою позицію до всіх зацікавлених сторін. Обмін досвідом, координація діяльності, вивчення проблем та їх вирішення, представлення інтересів територіальних громад на національному рівні – це те, що дає членство в Асоціації.
Валентина Полтавець, виконавчий директор Всеукраїнської Асоціації ОТГ наголосила, що для ефективної роботи органів місцевого самоврядування надважливим є надання консультаційних послуг в сфері управління, проведення круглих столів та тренінгів для місцевого самоврядування, а також формування та модерація регіональних фахових мереж.
Присутні обговорювали плани роботи на 2022 рік. Обрали також заступників голови регіонального відділення. В Білоцерківському районі ним став Ігнатій Сергієнко, голова Медвенської територіальної громади, в Бориспільському районі це Марія Лях, голова Студениківської територіальної громади, у Фастівському районі – Олександр Паламарчук, голова Гатненської територіальної громади.
Заступники голови регіонального відділення про очікування від роботи Асоціації у 2022 році:
Ігнатій Сергієнко: «Побудувати потужний і дієвий комунікативний міст між місцевим самоврядуванням та органами центральної влади з метою швидкого та якісного вирішення задач і проблем, які перед нами стоять».
Марія Лях: «Очікую відстоювання наших інтересів. Особливо стосовно розширення повноважень і повернення ресурсів».
Олександр Паламарчук: «Основна ідея Асоціації, на мою думку, обмін досвідом. Ми можемо ним ділитись, особливо в розрізі щодо участі в держаних програмах, отримання грантів чи цільових субвенцій».