30.08.2023

Підписали Меморандум про співпрацю між Гірською сільською радою та Сватівською міською військовою адміністрацієюСільський голова Роман Дмитрів разом з начальником Сватівської міської військової адміністрації Олександром Міткевичем підписали Меморандум про співпрацю між Гірською сільською радою та Сватівською міською військовою адміністрацією.
Меморандум визначає напрямки співробітництва між сторонами підписантами у розвитку територіальних громад. А його метою є об’єднання зусиль для розробки та реалізації спільних проектів і програм сталого соціально-економічного розвитку територіальних громад.
Основні напрямки співробітництва такі:
– розвиток відновлювальних та альтернативних джерел енергії;
– підвищення енергоефективності систем тепло-, водо-, електропостачання;
– розвиток підприємництва, популяризація розвитку креативного підприємництва;
– підтримка та розвиток малого та середнього бізнесу;
– спільна розробка та реалізація проектів з відновлення історичних пам’яток культури та популяризація культурної спадщини;
-забезпечення стратегічного планування розвитку територій.
24 серпня 14 депутатів Гірської сільської ради проголосували за рішення “Про погодження Меморандуму про співпрацю між територіальними громадами Гірською сільською радою та Сватівською міською військовою адміністрацією”.