0-02-0a-23b1a98141aee4fe539832cde13aa6f6990f8e3ed9100681c80330fdc778a985_806bcb30

Перший крок до створення власного пункту стерилізації тварин зроблено

11.03.2021

В рамках підписаного Меморандуму про співпрацю між Гірською сільською радою та державною установою «Бориспільська виправна колонія (№119)» розпочато спільний план дій для розвитку Гірської громади.

Із метою створення на території громади власного пункту стерилізації та тимчасового утримання безпритульних тварин, 10 березня з керівництвом державної установи «Бориспільська виправна колонія (№119)» відбулася зустріч заступника сільського голови Максима Счасливого, двох депутатів сільради Яніни Тютюн та Сергія Яременка та представників громади сіл Ревного та Затишного.

Сергій Турчин, начальник державної установи запропонував приміщення для пункту стерилізації на території колонії неподалік діючого розплідника службових собак. Тут є все, аби зробити умови утримання тварин максимально комфортними та відповідними до передбачених санітарних норм. Керівництво колонії зі свого боку обіцяє надати допомогу в організації пришвидшеного облаштування таких умов.

За словами депутата Гірської сільської ради округу № 6 Яніни Тютюн, дане приміщення потребує ремонту, але привести його до ладу простіше, аніж збудувати нове. «Тут достатньо площі для операційної кімнати, окремої кімнати перетримки тварин після операцій, площа для розміщення підсобних приміщень, для розташування кліток. У приміщенні передбачено стічні зливи, а отже буде можливість мити клітки» — розповіла депутат, яка переймається долею тварин.

Перший крок співпраці у напрямку турботи про безпритульних тварин на території Гірської об’єднаної громади зроблено. Надалі буде прораховано вартість ремонту та розпочнеться робота з організації власного пункту стерилізації безпритульних тварин.