Skip to content
1

Перша домедична допомога та пожежна безпека. Тренінги з охорони праці

30.12.2021

Перша домедична допомога та пожежна безпека. Тренінги з охорони праціПрацівники соціальних закладів та закладів освіти разом із членами виконавчого комітету Гірської сільської ради, місцевої пожежної охорони та муніципальної варти навчалися першій допомозі та пожежогасінню.
Практичні тренінги організували з метою отримання практичних навичок і підвищення рівня кваліфікації. У навчанні брали участь представники всіх закладів і структур, що перебувають у сфері управління Гірської ОТГ. Зокрема, вони навчались сучасним алгоритмам надання першої допомоги, здійснення серцево-легеневої реанімації (з використанням манекену), застосування дефібрилятору, ознайомилися зі стандартами комплектації аптечки тощо.Перша домедична допомога та пожежна безпека. Тренінги з охорони праці
Кожен із учасників отримав навички застосування вогнегасників, познайомився із основними причинами виникнення пожеж, небезпеками, що їх супроводжують, а також оптимальним алгоритмом дій на випадок неконтрольованого поширення вогню.
Тренували працівників Гірської ОТГ досвідчені експерти Тамара Білько та Олександр Харченко.
Довідково:
Минулого року під час пожеж в Україні загинуло майже 1800 осіб, зокрема 49 дітей.В останні роки спостерігається тенденція до збільшення кількості постраждалих.
Своєчасне надання першої долікарської допомоги тим, хто її потребує, збільшує шанси на виживання до 60%, дозволяє стабілізувати стан потерпілого до прибуття швидкої допомоги.