Screenshot_1

Парк «Ошитківський»: 7 мільйонів з обласного бюджету.

24.02.2021

Благоустрій парку Ошитківський в Горі продовжується. Кошти на заплановані роботи виділено з Київського обласного бюджету.

Парк «Ошитківський»: 7 мільйонів з обласного бюджету
На початку 2021 року депутатами Гірської сільської ради було затверджено бюджет розвитку громади, одним з пунктів якого заплановано витрати на роботи з облаштування парку «Ошитківський».
Ідея створення даної паркової зони з’явилася ще у 2016 році, під час проведення толоки на цій території. Роботи виконувались поступово. На даний час вже функціонує великий спортивний майданчик з вуличними тренажерами та різним спортивним приладдям, дитячий майданчик та багатофункціональний майданчик з штучним покриттям. Окрім цього, проектом передбачено облаштування інших зон відпочинку. Через навантаженість місцевого бюджету іншими, не менш важливими об’єктами, ми почали вивчати питання щодо можливості залучення коштів з інших бюджетів, нами був направлений лист до Київської обласної державної адміністрації щодо можливості прийняття рішення про співфінансування даного об’єкту.
24 грудня 2020 року з Київського обласного бюджету на реалізацію проекту по облаштуванню паркової зони по вулиці Грушевського в селі Гора (парк Ошитківський) було виділено 7 млн 015 тис 250 грн.
Управлінням ЖКГ та КП виконавчого комітету Гірської сільської ради було оголошено тендер на виконання робіт згідно отриманої експертизи проекту на суму 7 млн 929 тис 763 грн.
Парк «Ошитківський»: 7 мільйонів з обласного бюджету.