Благоустрій парку Ошитківський в Горі продовжується. Кошти на заплановані роботи виділено з Київського обласного бюджету.
Парк «Ошитківський»: 7 мільйонів з обласного бюджету
На початку 2021 року депутатами Гірської сільської ради було затверджено бюджет розвитку громади, одним з пунктів якого заплановано витрати на роботи з облаштування парку «Ошитківський».
Ідея створення даної паркової зони з’явилася ще у 2016 році, під час проведення толоки на цій території. Роботи виконувались поступово. На даний час вже функціонує великий спортивний майданчик з вуличними тренажерами та різним спортивним приладдям, дитячий майданчик та багатофункціональний майданчик з штучним покриттям. Окрім цього, проектом передбачено облаштування інших зон відпочинку. Через навантаженість місцевого бюджету іншими, не менш важливими об’єктами, ми почали вивчати питання щодо можливості залучення коштів з інших бюджетів, нами був направлений лист до Київської обласної державної адміністрації щодо можливості прийняття рішення про співфінансування даного об’єкту.
24 грудня 2020 року з Київського обласного бюджету на реалізацію проекту по облаштуванню паркової зони по вулиці Грушевського в селі Гора (парк Ошитківський) було виділено 7 млн 015 тис 250 грн.
Управлінням ЖКГ та КП виконавчого комітету Гірської сільської ради було оголошено тендер на виконання робіт згідно отриманої експертизи проекту на суму 7 млн 929 тис 763 грн.
![Парк «Ошитківський»: 7 мільйонів з обласного бюджету.](https://scontent-iev1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-0/s600x600/154224226_1069534543566505_7165853519395763951_n.jpg?_nc_cat=107&ccb=3&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=FdR84l0ZBdoAX9YEAl4&_nc_ht=scontent-iev1-1.xx&tp=7&oh=f96c5716a5d5741320b4c2a60032d62c&oe=605D6E8D)
![Парк «Ошитківський»: 7 мільйонів з обласного бюджету.](https://scontent-iev1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-0/s600x600/154114084_1069534503566509_3214320135611010288_n.jpg?_nc_cat=109&ccb=3&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=1Iqnueztb1wAX-UVMHl&_nc_ht=scontent-iev1-1.xx&tp=7&oh=e9c04f9724f3e8d78c96c88cfc2de26b&oe=605C0778)
![Парк «Ошитківський»: 7 мільйонів з обласного бюджету.](https://scontent-iev1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-0/s600x600/154284955_1069534553566504_540482324551723675_n.jpg?_nc_cat=101&ccb=3&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=hz8a5BaZUroAX8dSHDS&_nc_ht=scontent-iev1-1.xx&tp=7&oh=0e866a5071d6ca995615ea8256bbbac5&oe=605D1A2C)
![Парк «Ошитківський»: 7 мільйонів з обласного бюджету.](https://scontent-iev1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-0/s600x600/154160253_1069534896899803_6189466686333021810_n.jpg?_nc_cat=105&ccb=3&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=PJc9K0txz2kAX9VoAQH&_nc_ht=scontent-iev1-1.xx&tp=7&oh=acecdd7417ac0f38134b01af1b6c8883&oe=605A00CE)