Skip to content
16

«Пантери» знову попереду!

23.10.2021

Сьогодні в Києві на новому стадіоні «Софіївська Борщагівка» проходили змагання з регбі за Кубок посла з Аргентини в Україні. Гірський клуб з регбі «Пантери» у складі чотирьох команд (три досвідчені команди і новачки) різних вікових категорій брали в них участь і показали блискучі результати. Загалом відбулось 13 зустрічей. Діти 2008-2009 року народження зайняли трєтє місце серед чотирьох команд. «Пантери» 2010-2011 року народження на другому місці серед п’яти команд. Найменші регбісти 2012 року народження здобули першість серед двох команд. Новачки поки не завоювали призових місць, адже лише місяць, як вони почали грати в регбі. Д«Пантери» знову попереду!ля них ці змагання безцінний досвід для подальших успіхів.

Смак перемоги юні регбісти відчувають не вперше. Завдяки досвідченому і вимогливому тренеру Олегу Залізному, команди займають призові місця і навіть здобули перемогу у Чемпіонаті України з регбі.
Пишаємося і щиро вітаємо «пантер» і відданого тренера із перемогами і бажаємо здоров’я, наснаги, сил і терпіння для наступних здобутків!