Пам’яті Олександра Володимировича Радченка (05.09.1973-21.09.2023 р.р.), який загинув у бою за Україну, її свободу і незалежність

01.10.2023

Воїн народився та понад 30 років проживав у Борисполі. Після народження сина, 13 років тому, переїхав з родиною до Ревного, де і проживав. Олександр закінчив Бориспільську школу №6.

Потім вступив до МАУП та здобув професію менеджера з персоналу. Свою трудову діяльність розпочав з роботи у структурі МВС України, далі був “Беркут”, а останні 20 років чоловік присвятив улюбленій професії – роботі з VIP клієнтами у одній із авіакомпаній ДП “МА “Бориспіль”.

Від першого шлюбу Олександр має 26-річну доньку Аліну, в другому шлюбі виховував 13- річного сина Назара, який був його радістю, гордістю та розрадою.

Чоловік одразу після вторгнення став на захист рідної землі, був у складі ДФТГ нашої громади, мав позивний “Санчос”. Згодом його мобілізували до окремого контрольно-пропускного пункту “Київ” Державної Прикордонної служби України.

21 вересня 2023 року поблизу Мар’янки Донецької області воїн загинув під час виконання бойового завдання.

“Найкращий чоловік, дбайливий батько… Без нього зупинилося життя, бо він у сім’ї був головним. Він тримав під контролем будь-які процеси…”, — з великим болем та сумом говорить дружина Оксана.

Олександр любив рибалити, мріяв про власний будинок та покладав великі надії на сина, за навчанням якого ретельно слідкував навіть з передової.

19 вересня чоловік востаннє зателефонував додому. Говорив з надією: “Мене у жовтні мають перевести. Візьмеш Максима (син від першого шлюбу дружини Оксани) та Назара, приїдете, відсвяткуємо моє 50-річчя… Я тебе кохаю!”

Позитивний, завжди усміхнений, щирий, чесний, порядний, людина доброї душі – Олександр назавжди залишиться у серцях тих, хто його знає.

Похований за місцем реєстрації у Борисполі.

Пам'яті Олександра Володимировича Радченка (05.09.1973-21.09.2023 р.р.), який загинув у бою за Україну, її свободу і незалежність Пам'яті Олександра Володимировича Радченка (05.09.1973-21.09.2023 р.р.), який загинув у бою за Україну, її свободу і незалежність Пам'яті Олександра Володимировича Радченка (05.09.1973-21.09.2023 р.р.), який загинув у бою за Україну, її свободу і незалежність