Пам’яті Дмитра Вадимовича Куроєдова (24.04.1983 – 14.04.2023р.р.), який загинув у бою за Україну, її свободу і незалежність

27.08.2023

Дмитро Куроєдов народився у Києві, навчався у школі №255, після 9 класу почав працювати зварювальником кузовів автомобілів. Пройшов строкову військову службу, після цього працював охоронником, але повернувся до професії зварювальника і рихтувальника автівок. Проживав у Києві і часто навідував батьків, які живуть у Ревному.

Перед початком повномасштабного вторгнення Дмитро переїхав до міста Тульчин Вінницької області та працював там. Звідти, у квітні 2022 року був призваний на військову службу, проходив навчання у Гайсині Вінницької області, а потім потрапив в Одесу до 28 окремої механізованої бригади імені Лицарів Зимового Походу, військової частини А0666, де служив кулеметником бронемашини. Через півроку служби, Дмитро у зв’язку з хворобою потрапив у військовий госпіталь Одеси, де був прооперований. Через місяць після операції, воїн повернувся до своєї військової частини, яка розміщувалась на той час у Дніпрі. Потім майже 4 місяці захищав Україну під Бахмутом. Стан здоров’я воїна погіршився, і його відправили до військового шпиталю в Дніпрі, де 14 квітня він помер.

Друзі  і рідні пам’ятають Дмитра добрим, щирим, чуйним, відповідальним, таким він є і для нас. Пам’ять про нього збережемо для наступних поколінь.

Інформація про Дмитра від рідного брата Антона Вадимовича Куроєдова.

Пам'яті Дмитра Вадимовича Куроєдова (24.04.1983 – 14.04.2023р.р.), який загинув у бою за Україну, її свободу і незалежність