Отримання медичної допомоги під час воєнного стану

21.04.2022

Під час воєнних дій правила надання первинної медичної допомоги були змінені, щоб кожен українець міг потрапити до лікаря, незалежно від місця перебування та укладеної декларації. Разом з тим, сучасні засоби комунікації дозволяють тримати зв’язок сімейним лікарям зі своїми пацієнтами й на відстані, надаючи відповідні консультації, якщо це можливо. Позаяк фаховий лікар навіть дистанційно може допомогти у вирішенні багатьох питань.
Додатково повідомляємо, що на період дії воєнного стану паперовий рецепт на “Доступні ліки” від серцево-судинних захворювань, бронхіальної астми та діабету сімейні лікарі можуть виписувати навіть пацієнтам без декларації. Кожен громадянин України може зробити планове щеплення або звернутись для встановлення причини різкого погіршення стану до найближчого медичного закладу первинної меддопомоги.
Нагадуємо режим роботи амбулаторій Гірської громади:
Гірська АЗПСМ: пн-пт 9.00-14.00; сб 9.00- 14.00 (черговий лікар)
Приймають: Фесенко Христина Степанівна і Клименко Вікторія Ярославівна.
Лікарі звертаються з проханням по можливості вирішувати питання он-лайн і писати у вайбер за номером: 063 767 95 87
Ревненська АЗПСМ: пн-пт 8.00 – 17.00. сб 9.00- 14.00 (черговий лікар)
Приймають:Зіміна Надія Андріївна та Назаренко Кирило Генадійович.
Контакт-центр МОЗ
?0 800 60 20 19