![Освітній процес триває: директор ліцею Андрій Гутовський про навчання в умовах війни](https://gora-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/09/5-2-300x225.jpg)
Школа ожила, у коридорі лунає дитячий сміх… Я раніше робив зауваження, щоб не бігали коридором, а зараз мовчу і радію: хай краще бігають, ніж будуть по той бік екрану. Ми усі почали цінувати моменти, на які раніше навіть не звертали уваги.![Освітній процес триває: директор ліцею Андрій Гутовський про навчання в умовах війни](https://gora-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/09/6-2-225x300.jpg)
![Освітній процес триває: директор ліцею Андрій Гутовський про навчання в умовах війни](https://gora-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/09/6-2-225x300.jpg)
Цього тижня, коли були повітряні тривоги, дітей уже не було в навчальному закладі, тож в укриття йти не довелося. Але на цей випадок усі вчителі й учні пройшли інструктаж і знають, як діяти. У ліцеї є зручна автоматизована система сповіщення: сигнал про повітряну тривогу чути в приміщенні та на території закладу.
Нам вдалося організувати освітній процес за кількома формами навчання.
![Освітній процес триває: директор ліцею Андрій Гутовський про навчання в умовах війни](https://gora-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/09/7-2-225x300.jpg)
Вірю, що з кожним днем ми наближаємося до перемоги… Ця віра надихає долати всі труднощі, аби наші діти могли навчатися.