Опитування в рамках розробки Стратегії розвитку Гірської громади

03.08.2022

Шановні мешканці Гірської громади!

В рамках розробки Стратегії розвитку Гірської громади на період до 2030 р., робоча група проводить це опитування для визначення основних проблем, які, на вашу думку, існують в громаді та перспектив розвитку громади на майбутнє. Ваша думка для нас є важливою та обов’язково буде врахована при визначенні пріоритетних завдань та шляхів розвитку Гірської громади!

Звертаємо вашу увагу на те, що проведення опитування відбувається окремо для фізичних осіб і представників бізнесу!

АНКЕТА ДЛЯ ЖИТЕЛІВ ГРОМАДИ

АНКЕТА ДЛЯ ПРЕДСТАВНИКІВ БІЗНЕСУ

При відсутності можливості заповнити анкету в електронному вигляді, можна заповнити її у паперовому вигляді, звернувшись у відділ ЦНАП Гірської сільської ради.

Заздалегідь дякуємо за посвячений Вами для всієї громади час!

Контактна особа з питань громадських обговорень проекту Стратегії розвитку Гірської громади

Орел Ірина Анатоліївна (e-mail: gorarada.ks@gmail.com).