ОПЕРАТИВНА СИТУАЦІЯ В КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ СТАНОМ НА 12.00

27.02.2022

Зранку сильні обстріли в Бучі, Гостомелі, Ірпені. В 8.30 поступило повідомлення про попадання у 9-поверховий будинок в Бучі. Пожежа локалізована.

Скупчення російської техніки, зранку іде бій.

У Бородянській територіальній громаді – бої з російськими військами.

У напрямку на Вишгород – формується колона танків.

Всі 9 територіальних громад Фастівського району та їх населені пункти знаходяться під нашим контролем. На територіях Фастівської, Калинівської та Глевахівської ТГ проводяться заходи по виявленню та знищенню ДРГ ворога. Пошкодження об’єктів критичної інфраструктури немає.

Територіальна оборона

Вишгородський та Бучанський батальйони прийняли бій. Броварський та Бориспільський виконують завдання на визначених позиціях. Загиблих немає. Один поранений.

Всього з початку 27 лютого в лікарні області доставлено 60 людей – цивільних та військових. Маємо 9 летальних випадки.

Харчоблоки закладів освіти забезпечують приготування їжі для місцевого населення та сил територіальної оборони.

Заклади з цілодобовим перебуванням дітей забезпечені всім необхідним.