ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ СТАНОМ НА 9:00 2.03.2022 ЩОДО СИТУАЦІЇ НА КИЇВЩИНІ

Ситуація в Київській області залишається напруженою.
Бучанський район. Вся територія району контролюється. Найбільш тяжка ситуація в Бородянці та Гостомелі. В Бородянці в результаті обстрілів та авіаударів великі руйнування житлового сектору та інфраструктури. Є ймовірність, що під завалами знаходяться люди. В Гостомелі періодичні бої. Є інформація про формування нових колон загарбника. Зранку артилерійський обстріл в Гостомелі та Ірпіні.
Фастівський район. Всі 9 громад під контролем. Інфраструктура ціла. Руйнувань немає. Відпрацювання ДРГ загарбників.
Білоцерківський район. Перебуває під контролем Білоцерківської військової адміністрації. Цілодобово працює штаб Територіальної оборони. Ввечері 1 березня Біла Церква обстріляна ракетами. Два вибухи. Жертв немає.
Вишгородський район –Ситуація напружена, але контрольована. Північ району окупований ворогом. Поліська, Димерська, Іванківська громади на межі гуманітарної катастрофи. На окупованій території немає світла, води, перебої із зв’язком, немає підвозу продуктів. Йде постійне перегрупування сил загарбника. Активних бойових протягом ночі не було.
Бориспільський район. Всі громади під контролем. Йде боротьба з ДРГ загарбника.
Броварський район. всі 8 ТГ під контролем. Провадиться патрулювання та працюють блок-пости. Спостерігається скупчення ворожої техніки. Об’єктів критичної інфраструктури – не порушено.
Обухівський район. Ситуація контрольована. Всі територіальні громади під контролем. Йдуть роботи з відновлення інфраструктури та надання необхідної допомоги нселенню. Боротьба з диверсійними групами.
Найбільш небезпечний напрямок залишається Житомирська траса, Буча-Ірпінь-Гостомель, а також північ Вишгородського району.
Загарбники продовжують накопичувати велику кількість військ та техніки. Постійні тривоги можливого авіанальоту майже по всій області. В усіх районах Київщини йде боротьба з диверсійними групами.
Влада робить все необхідне для контролю складної ситуації в області.
Повідомляє пресслужба Київської обласної військової адміністрації.