ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ СТАНОМ НА 18:00 1.03.2022 ЩОДО СИТУАЦІЇ НА КИЇВЩИНІ

Ситуація в Київській області залишається напруженою.

Бучанський район. Вся територія району контролюється. Відновлюється інфраструктура після авіаударів та боїв 28 лютого. В Бучі та Ірпіні ведуться роботи з відновлення світла та водопостачання, роботи з гуманітарної допомоги в селах. В Бородянці обстріли по місту. Великі руйнування житлового сектору та інфраструктури. Бойові зіткнення в Гостомелі.

Фастівський район. Всі 9 громад під контролем. Інфраструктура ціла. Руйнувань немає.

Білоцерківський район. Перебуває під контролем Білоцерківської військової адміністрації. Цілодобово працює штаб Територіальної оборони. Бійці ДСНС продовжують роботу на зруйнованих після ракетного обстрілу об`єктах. Постійна загроза ракетного удару.

Вишгородський район – ситуація напружена, але контрольована. Північ району окупована ворогом. На окупованій території немає світла, води. Йде постійне перегрупування сил загарбника.

Бориспільський район. Всі громади під контролем. Йде боротьба з ДРГ загарбника.

Броварський район. Всі 8 ТГ під контролем. Проводиться патрулювання та працюють блок-пости. Скупчення ворожої техніки. Об’єктів  критичної інфраструктури не  порушено.

Обухівський район. Ситуація контрольована. Всі територіальні громади під контролем. Йдуть роботи з відновлення інфраструктури в Василькові. Постійна загроза ракетного удару. Боротьба з диверсійними групами.

Найбільш небезпечним напрямком залишається Житомирська траса, Буча-Ірпінь-Гостомель, а також територія біля Димеру в Вишгородському районі.

Загарбники продовжують накопичувати велику кількість військ та техніки. Постійні тривоги можливого авіанальоту майже по всій області.  В усіх районах Киїщини йде боротьба з диверсійними групами.

Влада робить все необхідне для контролю складної ситуацї в області.

Повідомляє пресслужба Київської обласної військової адміністрації.