ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ СТАНОМ НА 16:30 2.03.2022 ЩОДО СИТУАЦІЇ НА КИЇВЩИНІ 2 Березня, 2022

Ситуація в Київській області залишається напруженою.

Бучанський район. Ситуація напружена. Ворог веде обстріл жилих масивів Ірпіня, Мироцького, Немішаєве, Макарова, Бучі, Гостомеля, Микуличів. В Бородянці в результаті обстрілів та авіаударів великі руйнування житлового сектору та інфраструктури. В Гостомелі періодичні бої. Є інформація про формування нових колон загарбника. Українські захисники дають гідну відсіч.

Бориспільський район. Бориспільський район. Всі громади під контролем. Йде боротьба з ДРГ загарбника. Ситуація стабільна та контрольована. Комунальні служби та об’єкти інфраструктури працюють у штатному режимі.

Фастівський район. Всі 9 громад під контролем. Інфраструктура ціла. Руйнувань немає. Відпрацювання ДРГ загарбників.

Білоцерківський район. Перебуває під контролем Білоцерківської військової адміністрації. Цілодобово працює штаб Територіальної оборони. Ввечері 1 березня Біла Церква обстріляна ракетами. Два вибухи. Жертв немає.

Вишгородський район –Ситуація напружена, але контрольована. Північ району окупований ворогом. Поліська, Димерська, Іванківська громади на межі гуманітарної катастрофи.  Йде постійне перегрупування сил загарбника

Броварський район. Всі 8 ТГ під контролем. Провадиться патрулювання та працюють блок-пости. Спостерігається скупчення ворожої техніки. Об’єктів  критичної інфраструктури – не  порушено. Ситуація стабільна та контрольована. Комунальні служби та об’єкти інфраструктури працюють у штатному режимі.

Обухівський район. Ситуація контрольована. Всі територіальні громади під контролем. Йдуть роботи з відновлення інфраструктури та надання необхідної допомоги населенню.

Найбільш небезпечний напрямок залишається Житомирська траса, Буча-Ірпінь-Гостомель, а також північ Вишгородського району.

Загарбники продовжують накопичувати велику кількість військ та техніки. Постійні тривоги можливого авіанальоту майже по всій області.  В усіх районах Київщини йде боротьба з диверсійними групами.

Влада робить все необхідне для контролю складної ситуації в області.

Повідомляє пресслужба Київської обласної військової адміністрації.