ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ СТАНОМ НА 11:00 3.04.2022

03.04.2022

Обухівський, Бориспільський, Білоцерківський, Фастівський райони

Ситуація контрольована. Ніч пройшла спокійно. Декілька разів лунали сигнали повітряної тривоги. Надзвичайних подій не зафіксовано. Триває постійна робота з прийому, зберігання та направлення гуманітарних вантажів. Налагоджений освітній процес дистанційно. Підприємства агропромислового комплексу проводять весняно-польові роботи. Сили оборони – у підвищеній боєготовності.

Бучанський район Вся територія району перебуває під контролем районної військової адміністрації. В громадах, які перебували під окупацією, проводяться роботи по розмінуванню, відновлення газо-, електропостачання, зв’язку, завозиться гуманітарна допомога. Також правоохоронні органи проводять фіксацію злочинів, які були заподіяні окупантами до мирного населення. Встановлено посилену комендантську годину. Постраждалому населенню надається необхідна медична допомога.

Коцюбинська, Вишнева, БорщагівськаПісківськаБілогородська громади знаходяться під контролем місцевих органів влади.

Броварський район Ніч з 02 на 03 квітня у Броварському районі минула спокійно.

Територія району перебуває повністю під контролем Броварської районної військової адміністрації.

В окремих населених пунктах територіальних громад Броварського району, внаслідок проведення бойових дій, завдано значних ушкоджень інфраструктурі та житловому фонду. Є багато пошкоджених будинків місцевих мешканців.

Проблемним питанням на сьогодні є замінуванняокремих територій району, де проводилися бойові дії. Зокрема це території ВеликодимерськоїКалитянської та Баришівської територіальних громад. На сьогодні частково відновлене електропостачання в селі Рудницьке, Баришівськоїгромади та селах Велика Димерка, Шевченкове та Зоря. Внаслідок бойових дій, поки що залишаються без газопостачання деякі населені пункти Великодимерської та Калитянської територіальних громад.

Ситуація у Березанській, Броварській міських, Згурівській, селищній та Зазимській сільській громадах, без змін, контрольована. Об’єкти критичної інфраструктури працюють у звичному режимі. Послуги населенню надаються у повном у обсязі. Збоїв у роботі систем тепло – газо – водо – електропостачання та водовідведення, об’єктів критичної інфраструктури не має. Випадки пошкодження житлових будинків відсутні.

Вишгородський район Ситуація в районі залишається напружена, але контрольована. Вишгородська, Петрівська та Пірнівска ТГ без змін, населенню надається необхідна допомога, здійснюється патрулювання вулиць. Продовжується робота по укріпленню обороноздатності району.ВІванківськійДимерської та Поліської ТГ гуманітарна катастрофа, відсутній зв‘язок, електропостачання, продукти харчування та лікі. Опрацьовуються заходи щодо нормалізації сітуаціїв громадах, відновлення інфраструктури. Продовжується завезення туда продуктів харчування і ліків. Славутич має потребу в продуктах харчування, пальному та медикаментах.

За оперативною інформацією ПрАТ «ДТЕК Київські регіональні електромережі»:

Протягом доби відключалися:

– 482 ТП, 32 населений пункт, 16 143 споживачів.

Протягом доби відновлено електропостачання 61 населеним пунктам, 29570 споживачам.

Аварійно-відновлювальні роботи в області продовжуються, щойно бригади отримують можливість їх безпечно виконувати.

За оперативною  інформацією АТ «Київоблгаз»:

Наразі без газопостачання 98 населених пунктів Бучанського, Вишгородського, Броварського районів. Всього відключено 142134 абонентів.

За минулу добу на спецлінію «102» та чергову частину Головного управління надійшло 33 заявита повідомлень громадян про підпал, вибух, замінування, пов’язаних безпосередньо з російською агресією. Всього за весь час війни надійшло 3959 заяв. Найбільша кількість повідомлень надходять з Броварського, Бучанського та Вишгородського районів.