ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ СТАНОМ НА 10:00 13.03.2022 ЩОДО СИТУАЦІЇ НА КИЇВЩИНІ

13.03.2022

Білоцерківський район. Ситуація контрольована. Жителям Гребінківської та Фурсівської територіальних громад було чутно звуки вибухів збоку м.Васильків. Обстрілів не зафіксовано.  Було декілька сигналів тривоги.

Бориспільський район. Уся територія Бориспільського району перебуває під контролем Бориспільської районної військової адміністрації. У районі об’єкти критичної інфраструктури працюють у звичному режимі, ситуація стабільна.

Ситуація у Бориспільській, Переяславській, Яготинській міських, Вороньківській, Гірській, Дівичківській, Золочівській, Пристоличній, Студениківській, Ташанській, Циблівській сільських громад контрольована. Сили оборони – у підвищеній боєготовності. Проводиться робота з укріплення блок-постів. Постійно забезпечується вирішення гуманітарних питань.

Бучанський район. В більшості громад ситуація напружена. Макарівська територіальна громада відсутнє, водопостачання, газ, електрика, зв’язок. Селеще під контролем ЗСУ, але постійно під обстрілом. Бородянська територіальна громада – переміщення ворога. Готується евакуація населення. Бородянка заблокована, інфраструктура зруйнована.  Бучанська та Гостомельська територіальні громади – переміщення технікою ворога. Інфраструктура зруйнована. В Ірпіні – бої.

12 березня була організована евакуація населення гуманітарними коридорами з Бучі, Гостомеля, Микуличів та Немішаєво. Вдалося провести евакуацію близько 4 тисяч людей. У районі продовжується евакуація людей та доставка гуманітарної допомоги.

Броварський район. Ніч з 12 на 13 березня у Броварському районі минула спокійно. Ворожих натисків не було. Зафіксовано пересування ворожої техніки населеними пунктами Баришівської, Калитянської, Великодимерської та Калинівської територіальних громад. У цих 3 – х громадах Броварського району проводяться бойові дії. А саме:

• Калитянська громада: у селах – Бервиця, Мокрець, Заворичі, Семиполки;
  • Великодимерська громада: у селах – Гребельки, Кулажинці, Русанів, Світильня, Велика Димерка, Богданівка, Шевченкове, неподалік сіл Бобрик та Рудня;
  • Баришівська громада: у селах – Перемога, Рудницьке»;
  • Калинівська громада – село Скибин.

Ситуація в даній частині району залишається напруженою.

В населених пунктах Калитянської громади  ситуація стабілізувалася. Ворожі війська активності не проявляють. Газопостачання у селах Заворичі та Мокрець відновлене. Відновили електропостачання. Поки що залишається відсутнім зв’язок.

У решті громад району об’єкти критичної інфраструктури працюють у звичному режимі. Послуги населенню надаються у повному обсязі. Збоїв у роботі систем тепло – газо – водо – електропостачання та водовідведення, об’єктів критичної інфраструктури не має. Випадки пошкодження житлових будинків відсутні.

Вишгородський район. Ситуація в районі залишається напружена, але контрольована. Вишгородська, Петрівська та Пірнівска територіальні громади – населенню надається необхідна допомога, здійснюється патрулювання вулиць.

В окупованих Іванківській, Димерської та Поліської територіальних громадах гуманітарна катастрофа, відсутній зв‘язок, електропостачання, продукти харчування та лікі. Продовжується евакуація людей з окупованих Димерської громади. Славутич повністю ізольований. Є потреба в продуктах харчування та медикаментах. Славутич та ЧАЄС (які мають єдину енергосистему) досі знеструмлені, працюють лише підприємства критичної інфраструктури. Ремонтні роботи по відновленню електропостачання тривають.

Обухівський район. Вся територія Обухівського району перебуває під контролем Обухівської  районної військової адміністрації. У районі всі об’єкти критичної інфраструктури на території громад району працюють у звичайному режимі. Ситуація стабільна, контрольована. Об’єкти критичної інфраструктури знаходяться під охороною. Режим воєнного часу та умови комендантського часу забезпечуються належним чином.

Фастівський район. Вся територія Фастівського району перебуває під контролем Фастівської районної військової адміністрації. У районі всі об’єкти критичної інфраструктури на території громад району працюють у звичайному режимі. Ситуація стабільна контрольована. Фастівська міська територіальна громада приймає біженців та надає допомогу в їх розміщенні. На даний час прибуло з селища Макарів – 21 чол., з с. Ясногородка – 8 чол.

Найбільш небезпечними напрямками залишаються Житомирська траса, Буча – Ірпінь – Гостомель, Макарів, північ Вишгородського району. Бої на території деяких населених пунктів Баришівської, Калитянської та Великодимерської територіальних громад Броварського району.

Загарбники продовжують накопичувати війська та техніку, обстрілюються житлові масиви та критична інфраструктура. Постійні тривоги можливого авіанальоту майже по всій області.

12 березня через гуманітарні коридори було проведено евакуацію населення з Бучі, Гостомеля, Микуличів, Нємішаєво. Врятовано та вивезено на контрольовану територію близько 4 тисяч жителів.

Сьогодні планується продовження евакуації населення з найнебезбечних місць області. Гуманітарна допомога направляться в усі 7 районів Київщини.