ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ПО СИТУАЦІЇ НА КИЇВЩИНІ 14 КВІТНЯ

14.04.2022

Розпочалася п’ятдесята доба героїчного протистояння Українського народу російському воєнному вторгненню.
Триває повномасштабна збройна агресія російської федерації проти України.
Зберігається постійна загроза застосування противником ракетного озброєння по всій території України.
На Волинському і Поліському напрямках ворог активних дій не проводив.
У звільнених від загарбника населених пунктах Бучанського, Вишгородського та Броварського районів силами оборони проводиться зачистка, розмінування. Завозиться гуманітарна допомога. Комунальні служби продовжують відновлювати критичну інфраструктуру, розчищати вулиці та завали будівель.
Працює спеціальна обласна моніторингова група, що фіксує наслідки агресії росії та знищення цивільної інфраструктури.
Загалом руйнування зафіксовано у 35 з 69 територіальних громад Київської області, що складає 50,7 %. Критичних руйнувань завдано в Бучанській, Ірпінській, Гостомельській, Бородянській, Макарівській, Великодимерській, Пісківській ТГ.
За попередньою оперативною інформацією територіальних громад Київщини значних ушкоджень та руйнувань зазнали 1412 об’єктів, з них 392 зруйновано повністю, 1020 частково ушкоджено.
Повністю зруйновані 25 багатоповерхових будинків, 285 приватні садиби, 5 закладів освіти, 4 заклади охорони здоров’я, 9 закладів культури та 2 спортивні заклади.
Продовжуються роботи з розчистки Житомирської траси та зведення тимчасових насипних мостів через р. Ірпінь. В районі с. Романівка міст вже готовий. Його звели за 6 днів. Біля села Стоянка роботи із зведення насипного мосту будуть закінчені найближчим часом. Одночасно проходять роботи з демонтажу знищеного загарбниками мосту на Житомирській трасі. Головне завдання тут – відновити одну сторону моста в бік Києва і тим самим запустити в повній мірі Житомирську трасу.
Розмінування
За добу 12 квітня було задіяно 20 розрахунків, 99 спеціалістів, 35 одиниць техніки. Знешкоджено 499 вибухонебезпечний предмет. проведено обстеження та знешкодження ВНП у населених пунктах Ірпінь, Буча, Бородянка, Іванків, Гостомель, Димер, Гоголів, Бервиця, Плоське, Мила, Озерщина, Дмитрівка, Демидів, Козаровичі, Стоянка, Рудницьке, Лукянівка, Перемога, Селище, Велика Димерка, Богданівка, Залісся, Рудня Шпилівська, Бучанського, Броварського та Вишгородського районів.
Всього з початку робіт обстежено 1 тис. 41 га території,
560 об’єктів, 72,825 км автомобільних доріг та 252,3 км ліній електропередач та 2 км газопроводу, виявлено та знешкоджено 13 тис. 936 од. вибухонебезпечних предметів
ВОДОПОСТОЧАННЯ
Послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення відсутні у 14 населених пунктах (97 041 абонентів), Броварського, Бучанського, Вишгородського районів.
У Немішаєвській ТГ с.Микуличі – генератор забезпечує роботу свердловини, вода подається в домівки. С.Клавдієво-Тарасове та с.Пороскотень – вода подається в домівки. Смт Немішаєве – забита каналізація, запуск водопостачання та водовідведення можливі лише після відновлення електропостачання та прочистки КНС.
ГАЗОПОСТАЧАННЯ
АТ «Київоблгаз» продовжує роботи в посиленому режимі по відновленню послуги розподілу природного газу у всіх районах та громадах Київської області.
За попередню добу повністю або частково відновлено розподіл газу у 13 населених пунктах до 3 552 об’єктів споживачів.
Протягом дня виконувались:
– аварійно-відновлювальні роботи системи газопостачання та підготовчі роботи до відновлення по 14 населених пунктах, в т.ч. Буча, Ірпінь, Ворзель, Гостомель, Велика Димерка, Богданівка;
– роботи по локалізації та ліквідації аварійних ситуацій по населених пунктах де вже було відновлено газопостачання, в т.ч. запущено роботу АДС по аварійних заявках споживачів.
Загалом, повністю або частково відновлено розподіл газу у 54 населених пунктах області до 27 251 об’єкту споживачів, зокрема:
Бучанського р-ну – 27 населених пунктах до 12407 об’єктів споживачів;
Броварського р-ну – 22 населених пунктах до 13102 об’єктів споживачів;
Вишгородського р-ну – 5 населених пунктах до 1742 об’єктів споживачів.
Без газопостачання залишається 65 населених пункти, 121683 споживачів.
ЕЛЕКТРОПОСТОЧАННЯ
Відновлено електропостачання на 461 ТП, 46 населеним пунктам, 17371споживачам (з них по бойових 220 ТП, 46 населених пунктів, 7579 споживачів);
Залишаються знеструмленими – 1976 ТП, 240 населених пунктів, 104559 споживачів.
Аварійно-відновлювальні роботи продовжуються, щойно бригадиПрАТ «ДТЕК Київські регіональні електромережі» отримують можливість їх безпечно виконувати.
Пожежі
За добу працівники ДСНС виїжджали на ліквідацію 6 пожеж. З них 5– в житловому секторі, 1 – на об’єктах.
З початку російської воєнної агресії на спецлінію «102» та чергову частину Головного управління надійшло 4441 заяв та повідомлень громадян про підпал, вибух, замінування, пов’язаних безпосередньо з російською агресією, в тому числі за минулу добу 13. За добу затримано 4 мародерів.
Найбільше повідомлень надходять стосовно Броварського, Бучанського та Вишгородського районів Київської області.