Skip to content
5

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ НА КИЇВЩИНІ 8.04.2022

08.04.2022

У звільнених від загарбника населених пунктах Бучанського, Вишгородського та Броварського районів силами оборони проводиться зачистка, розмінування. Завозиться гуманітарна допомога. Комунальні служби почали відновлювати критичну інфраструктуру, розчищати вулиці та завали будівель.

Працює спеціальна обласна моніторингова група, що фіксує наслідки агресії росії та знищення цивільної інфраструктури.

Співробітниками ДСНС знешкоджено 1 813 вибухонебезпечних предмети.

Загалом руйнування зафіксовано у 35 з 69 територіальних громад Київської області, що складає 50,7 %. Критичних руйнувань завдано в Бучанській, Ірпінській, Гостомельській, Бородянській, Макарівській, Великодимерській, Пісківській ТГ.

На сьогодні мова йде про понад 650 об’єктів.

Продовжуються роботи з розчистки Житомирської траси та зведення тимчасового насипного мосту через р. Ірпінь.

 

Ситуація в районах

Обухівський, Бориспільський, Білоцерківський, Фастівський райони

Ніч пройшла спокійно. Надзвичайних подій не зафіксовано. Ситуація контрольована. Триває постійна робота з прийому, зберігання та направлення гуманітарних вантажів. Налагоджений освітній процес дистанційно. Підприємства агропромислового комплексу проводять весняно-польові роботи. Об’єкти критичної інфраструктури працюють у звичному режимі, ситуація стабільна. Сили оборони – в підвищеній боєготовності.

Бучанський район. Уся територія району перебуває під контролем районної військової адміністрації. У громадах, що були звільнені від окупації, проводяться роботи з розмінування, відновлення газо-, електропостачання, зв’язку, завозиться гуманітарна допомога. Також правоохоронні органи проводять фіксацію злочинів, які були заподіяні окупантами щодо мирного населення. Постраждалому населенню надається необхідна медична допомога.

Макарівська ТГ – відсутнє водо-, газо-, електропостачання, зв’язок частково відновлено.

Бородянська ТГ – зв’язку немає, інфраструктуру зруйновано.

Немишаївська ТГ – інфраструктура зруйнована, зв’язку практично немає.

Бучанська ТГ –  інфраструктура зруйнована. Зв’язок частково відновлено.

Гостомельська ТГ – інфраструктура зруйнована. Зв’язок частково є.

Ірпінська ТГ –  інфраструктуру зруйнувано. Зв’язок частково є.

Дмитрівська ТГ – частково відсутня електроенергія. Зв’язок частково є.

Білогородська ТГ, Пісківська ТГ, Борщагівська ТГ, Вишнівська ТГ,   Коцюбинська ТГ – у штатному режимі.

 

На території Гостомельської селищної ради діє посилена комендантська година з 6:00 7 квітня до 6:00 14 квітня. У місті Ірпінь посилена комендантська година діє з 21:00 7 квітня до 9:00 11 квітня.

У цей час категорично забороняється перебувати на вулицях та в інших громадських місцях, пересуватися транспортом або пішки.

Такі тимчасові обмеження необхідні для того, щоб фахівці мали змогу
деблокувати об’єкти інфраструктури та зробити їх безпечними для повернення людей.

 

Броварський район. Ніч з 6 на 7 квітня пройшла спокійно.

У перші дні війни ворожі сили увійшли на північні межі Броварського району. Під окупацією опинилися три територіальні громади. А саме: у Калитянській громаді села Бервиця, Заворичі, Мокрець; у Баришівській громаді села Рудницьке, Перемога, Лук’янівка; у Великодимерській громаді  села Велика Димерка, Бобрик, Богданівка, Вільне, Гайове, Гребельки, Жердова, Залісся, Захарівка, Кулажинці, Михайлівка, Першотравневе, Підлісся, Плоске, Покровське, Світильня, Тарасівка, Шевченкове.

Решта 5 громад Броварського району наразі працюють в штатному режимі.

Під час бойових дій в 3-х громадах були пошкоджені лінії електромереж 110, 35, 10, 6, 0.4 КВ, розподільчі та трансформаторні підстанції. Щодня, відповідно до графіку, в населених пунктах району проводяться роботи з відновлення електропостачання (заміна електроопор та пошкодженого проводу). Також через бойові дії було пошкоджено магістральний газопровід, внаслідок чого 3 громади району залишилися без газопостачання (приблизно 21000 абонентів). Роботи з відновлення пошкодженого газопроводу проходять щодня.

Внаслідок бойових дій були пошкоджені та зруйновані 7 переправ через водойми та 3 автомобільні магістральні мости. А також автомобільна магістраль М-01 Київ-Чернігів, в населеному пункті Залісся Великодимерської громади.

У 4-х громадах Броварського району пошкоджено або зруйновано 152 житлових будинків. Найбільша кількість у Великодимерській громаді – 89 будинків. На території району визначені 3 локації знешкодження боєприпасів, що залишилися під час відступу ворожих військ. Кожного дня на території району проводяться саперні роботи з розмінування територій. 7 квітня розмінування проводилося в населених пунктах Плоске, Бервиця, Мокрець, Заворичі, Світильня, Гоголів.

Сільськогосподарські підприємства району проводять весняно-польові роботи відповідно до графіку. Крім територій, що були окуповані.

Вишгородський район. Ситуація в районі залишається напруженою, проте контрольованою. Вишгородська, Петрівська та Пірнівска ТГ – без змін, населенню надається необхідна допомога, здійснюється патрулювання вулиць. Продовжується робота з укріплення обороноздатності району. В Іванківській, Димерській та Поліській ТГ відсутній зв‘язок та електропостачання. Здійснюються заходи щодо нормалізації сітуації в громадах та відновлення інфраструктури. Продовжується завезення продуктів харчування та медикаментів. Славутич має потребу в продуктах харчування та пальному.

 

 

 

За оперативною інформацією ДТЕК «Київські електромережі»  протягом доби відновлено електропостачання на 176 ТП, 31 населеним пунктам, 5021 споживачам.

Аварійно-відновлювальні роботи в області продовжуються, щойно бригади отримують можливість їх безпечно виконувати.

 

За оперативною інформацією АТ «Київоблгаз» наразі без газопостачання 97 населених пунктів. Повністю відновлено газопостачання в 5-ти населених пунктах: Зозулі (Васильківська ТГ), Дзвінкове (Боярська ТГ), Любимівка, с. Петрушки (Дмитрівська ТГ), с. Гоголів (Великодимерська ТГ) для 3025 споживачів. Введено в роботу ГРС Плоске – газопостачання відновлено для 2142 споживачів с. Гоголів.

ДСНС

За добу працівники ДСНС виїжджали на ліквідацію 19 пожеж. З них 5 – в житловому секторі, 2 – на об’єктах, 8 – трав’яний настіл, 2 – сміттєзвалища.

За добу виявлено 69 вибухонебезпечних предметів, знищено 1813 у Броварському, Бучанському та Вишгородському районах.

З початку російської воєнної агресії на спецлінію «102» та чергову частину Головного управління надійшло 4231 заяв та повідомлень громадян про підпал, вибух, замінування, пов’язаних безпосередньо з російською агресією, в тому числі за минулу добу 42.

Найбільше повідомлень надходять стосовно Броварського, Бучанського та Вишгородського районів Київської області.

https://koda.gov.ua/operatyvna-informacziya-stanom-na-1100-8-04-2022/